Hjem - BergeSag

 Åpningstider

Mandag-fredag 

08:00 - 16:00

Ellers etter avtale

Camilla L. Thorsen
Arkitekt
98 22 93 38 
camillat@bergesag.no  

Ronny Gundersen
Hus og hytteselger
98 22 93 86
ronnyg@bergesag.no

Rune Medhaug 
Avdelingsleder bolig
98 22 93 32 
runem@bergesag.no  


Jan Thore Fresi
Byggeleder
98 22 93 51
jantf@bergesag.no  

Jarle Troland
Hytteselger
98 22 93 16 
jarlet@bergesag.no  

Sverre Mortveit
Byggeleder / Reklamasjonsansvarlig
98 22 93 61 
sverrem@bergesag.no  

Per Berge
Eiendomsutvikler
98 22 93 10 
perb@bergesag.no  

Øyvind Bråtun
Salgs- og markedsutvikler hytter
98 22 93 41 
oyvindb@bergesag.no  

Øyvind Steinnes
Byggeleder
98 22 93 50
oyvinds@bergesag.no  


Jakob Mikal Kolås
Byggeleder
98 22 93 82
jakobmk@bergesag.no  

Camilla L. Thorsen
Arkitekt
98 22 93 38 
camillat@bergesag.no  

Sten Arve Nordnes
Byggeleder
98 22 93 20  
stenan@bergesag.no  

Rune Medhaug 
Avdelingsleder bolig
98 22 93 32  
runem@bergesag.no  

Nils Skålnes
Husselger 
98 22 93 09
nilss@bergesag.no  

Sverre Mortveit
Byggeleder / Reklamasjonsansvarlig
98 22 93 61
sverrem@bergesag.no  


Jakob Mikal Kolås
Byggeleder
98 22 93 82
jakobmk@bergesag.no  

Ronny Gundersen
Hus og hytteselger
98 22 93 86
ronnyg@bergesag.no

Inge Nerheim 
Byggeleder 
98 22 93 89
ingen@bergesag.no  


Jan Thore Fresi
Byggeleder
98 22 93 51
jantf@bergesag.no  

 


Ørjan Ingebrigtsen
Produksjonsleder
98 22 93 26
orjani@bergesag.no  

Sigbjørn Børretzen
Byggeleder
98 22 93 36
sigbjornb@bergesag.no  

Eivind Sjursen
Driftsassistent
98 22 93 39
eivinds@bergesag.no  

Nils Terje Solberg
Prosjektselger
 98 22 93 21  
nilsts@bergesag.no  

Andrew Greenwood
Prosjektleder
98 22 93 04 
andrewg@bergesag.no  

Øystein Lærdal
Avdelingsleder byggfornyelse
98 22 93 27  
oysteinl@bergesag.no  

John Espevik

John Espevik
Byggeleder og selger
98 22 93 46  
johne@bergesag.no  

Geir Inge Waage
Byggeleder
98 22 93 35  
geiriw@bergesag.no  

Simon Rørtveit

Simon Rørtveit
Byggeleder
98 22 93 87  
simonr@bergesag.no  

Cato Pedersen

Cato Pedersen
Teknisk tegner
98 22 93 33 
catop@bergesag.no  


Kjetil SKjold
Selger
98 22 93 12
kjetil.skjold@bergesag.no  

Per Berge
Eiendomsutvikler
98 22 93 10
perb@bergesag.no  

Øyvind Bråtun
Salgs- og markedsutvikler hytter
98 22 93 41
oyvindb@bergesag.no

Rolf Louis Sjursen 
Konsernsjef
91 36 77 72
rolfls@bergesag.no  

Aase Vinjerui Berge 
Avdelingsleder Fagbygg
98 22 93 55
aasevb@bergesag.no  

Dagfinn Berge
IT-ansvarlig
98 22 93 90  
dagfinnb@bergesag.no  


Roar Storrø
Leder industriproduksjon
91 59 89 16
roars@bergesag.no  

Lars Gunnar Berge
Økonomisjef
98 22 93 18 
larsgunnarb@bergesag.no  

Geir Berge 
Leder teknisk avdeling
98 22 93 05
geirb@bergesag.no  

Kristin Helleland 
Økonomimedarbeider
98 22 93 29 
kristinh@bergesag.no  

Jan Berge 
Daglig leder XL-Bygg BergeSag
98 22 93 02
janb@bergesag.no  

Elisabeth Nesheim 
Regnskapsmedarbeider
98 22 93 36
elisabethn@bergesag.no  

Gro Karin Velde 
Regnskap/lønn  
98 22 93 11  
grokarinv@bergesag.no